Boh nám daroval Vianoce

Kód: 1014923
Neohodnotené
€9,90 / ks €9 bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Lisa Tawn Bergren Počet strán: 36 Rok vydania: 2018 Väzba: viazaná / tvrdá obálka Formát (rozmer): 222 x 221 mm Jazyk: slovenský Vydavateľstvo: Christian Project Support

Malé medvieďa sa s rodinou pripravuje na oslavu najkrajšieho sviatku roka. Vtedy malý medvedík začína byť zvedavý… „Kto vymyslel Vianoce?“ Odpovede mamy medvedice vedú len k ďalším otázkam: „Je Boh dôležitejší ako Santa?“ Mama sa s medvieďatkom vydá na polárnu expedíciu, aby hľadali Pána Boha a zistili, ako nám daroval Vianoce. Po ceste nachádzajú známky toho, že Boh neustále koná všade okolo. Mama nežne vedie medvedíka a tak spolu objavujú, kedy boli prvé Vianoce a tiež zistia že… „Ježiš je najlepším darom zo všetkých darov.“ Tento milučký príbeh ponúka rodičom skvelú príležitosť ako pomôcť malým deťom pochopiť pravý zmysel Vianoc a aby spoločne zistili ako ich Boh miluje.

Kniha je plnofarebná, s veľkými a nádhernými ilustráciami, vhodná pre dievčatá aj chlapcov od 2-7 rokov. Ilustroval David Hohn. V tejto edícii vyšla tiež kniha Boh nám daroval teba, v ktorej sa dieťa dozvie o tom, že je chcené a milované.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: