Novéna k sv. Alžbete za ľudí v kríze

Kód: 1009769
Neohodnotené
€1,90 / ks €1,73 bez DPH
Skladem (4 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Soňa Vancáková Počet strán: 36 Rok vydania: 2020 Väzba: brožovaná Vydavateľstvo: OZ Maják nádeje

Brožúrka je popretkávaná citátmi zo Svätého písma, krátkymi zamysleniami a predsavzatím na každý deň.

Sv. Alžbeta, napriek tomu, že žila len 24 rokov, prežila náročné obdobia a skúšky, ktoré zvládla vďaka viere v Božiu pomoc. Odobratie od rodičov vo veku 4. rokov, život na hrade, kde bola terčom v oku, lebo kniežací majetok používala pre chudobných, ovdovenie po 6. rokoch, vyhnanie z hradu, odobratie detí príbuznými a ťažká choroba, boli veľkými krízami, ktorým musela čeliť.

Knižka je tematicky zameraná na jednotlivé druhy kríz, s akými sa bežne stretávane v našich životoch. Pozýva k modlitbe v náročných obdobiach. Veríme, že sv. Alžbeta - patrónka núdznych, vdov, chorých a prenasledovaných, nám vyprosí milosť veriť Bohu aj v čase choroby, opustenosti a bolestných strát.

Ilustrácie v brožúrke sú od mladého muža, ktorý je aktuálne vo výkone trestu odňatia slobody. Jeho osobná skúsenosť so životnými krízami je hlboko prepojená s obsahom tejto novény.

Ak prežívate krízu vo svojom manželskom vzťahu, ponúkame Vám program pre manželstvá v kríze. Informácie nájdete na stránke www.rodinkovo.sk.

Zostavovateľkou novény je Soňa Vancáková, zakladateľka združenia Maják nádeje, ktoré sa venuje rodinám v núdzi - nachádzajúcim sa v rôznych krízach (www.majak-nadeje.eu).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: